Veyna to największy producent wypełnień drzwiowych w Polsce.

www.veyna.pl

 

 • Veyna Basic Line (PVC)


  Grupa wypełnień drzwiowych wytłaczanych w PVC. Pasują do budownictwa nowoczesnego i klasycznego. Posiadają one bardzo atrakcyjne, niskie ceny oraz charakteryzują się najkrótszym terminem realizacji, co wraz z pięcioletnią gwarancją i wysoką jakością sprawia, iż są jedną z najbardziej popularnych serii.
 • Veyna Classic Line (ALU)


  Jest to grupa bardzo popularnych wypełnień drzwiowych z elementami szklanymi - "S", które za pośrednictwem ramek umieszczone są w panelu.
 • Veyna Economic (ALU, PVC)


  Jest to grupa ekonomicznych paneli drzwiowych łączących wysoką estetykę, aktualne trendy w projektowaniu nowoczesnych konstrukcji drzwiowych oraz atrakcyjną cenę. Znajdują się w niej panele z APLIKACJAMI ze stali nierdzewnej INOX utrzymującej element szklany, dla odróżnienia oznaczono je literą „A”.
 • Veyna Extra Line (ALU)


  Panele typu EXTRA wykonywane są wyłącznie na specjalne życzenia odbiorców. Wytrzymałość tych paneli sprawia, że przy ich użyciu tworzyć można konstrukcje antywłamaniowe lub kuloodporne. Występują wyłącznie w wersji pełnej, bez elementów przeszklonych z możliwością zastosowania blachy aluminiowej o różnych grubościach.
 • Veyna Fashion Line (ALU, PVC)


  FASHION-LINE: jest to grupa o wyjątkowym wzornictwie i nowoczesnej formie. Idealna dla klientów o wysublimowanym guście i ceniących sobie oryginalność. Znajdziemy tutaj rozmaitość wzorów od geometrycznych kształtów po ażurowe akcenty.
 • Veyna New Line (ALU, PVC)


  Wychodząc naprzeciw nowym trendom w architekturze przygotowaliśmy panele z fragmentami blachy aluminiowej w innych kolorach.
 • Veyna Top Line (ALU)


  Panele drzwiowe tej serii stanowią najbardziej luksusową linię paneli aluminiowych dostępnych na rynku.